oficiální web obce

Zvu vás na Veřejné zasedání zastupitelstva obce Čtveřín, které se bude konat v pondělí 12.12.20022 od 18. hodin v Kulturáčku. Program je vyvěšen na úřední desce obce, na vývěskách a na facebookových stránkách obce.


Mám zde také hlášení k datovým schránkám: Od 1.1.2023 na základě změny zákona automaticky získají datovou schránku všichni živnostníci a nepodnikající právnické osoby.

Pokud patříte do jedné ze jmenovaných skupin a dosud datovou schránku nemáte, věnujte této zprávě pozornost. Přístupové údaje obdržíte doporučeným dopisem během měsíce ledna, února nebo března 2023. Datovou schránku si také můžete založit sami již nyní. Více informací naleznete na webových stránkách www.chcidatovku.cz


ČEZ distribuce upozorňuje na odstávku elektřiny, dne 13.12.2022 od 7:30 do 15:30. Odstávka se bude týkat Čtveřína i Doubí, seznam čísel popisných, kterých se odstávka týká, najdete na vývěskách v obci, na webu a facebooku.

Ze stejného důvodu bude omezen i provoz pošty v Pěnčíně-také zde bude probíhat odstávka el.energie.


Ráda bych vás ve spolupráci s panem doktorem Milošem Kadlecem pozvala na adventní prohlídku Sychrovského zámku. Prohlídka se bude konat v pátek 16.prosince od 17.hodin za snížené vstupné 150,-korun. Prohlídkovým okruhem nás provede sám pan Kadlec osobně -těšit se tedy můžete na velmi zajímavý výklad. Máme omezený počet míst pro skupinu 30 osob, proto prosím zájemce, aby se mi hlásili na mém telefonním čísle 603 572273 nebo v úředních hodinách v kanceláři OÚ.


Prosím všechny chodce a osoby pohybující se za soumraku po vozovce, aby používaly reflexní prvky nebo osvětlení. Dbejte prosím, zejména v tomto deštivém a mlhavém počasí, na svoji bezpečnost.


Přeji vám všem klidné adventní dny a děkuji za pozornost.